OV NO Sadská
06.06.2026 22:09
Dnes jsme se zúčastnili výstavy v Sadské.
Moc děkuji Marušce Reisingerové za odvodění Terky. Holky spolu vyběhaly ocenění V2 :-))
Dnes přišlo vyhodnocení RTG Hexi Saebastes - RTG DKK 0/0 , RTG DLK A / A !!!
Máme velkou radost :-))
Přidány aktuální fotky Hexinky ...


|
|